CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Elazığ Baskılı Pasta Kutusu

Elazığ Baskılı Pasta Kutuları | Elazığ Pasta Kutusu | Elazığ Pasta Kutusu Fiyatları | Elazığ Baskısız Pasta Kutusu | Elazığ Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Elazığ Pasta Kutusu Baskılı | Elazığ Pasta Kutusu Siparişi | Elazığ Baskılı Kutu | Elazığ Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Elazığ pasta kutusu, elazığ baklava kutusu, elazığ pizza kutusu, elazığ lahmacun kutusu, elazığ pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Elazığ baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Elazığ baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Elazığ baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı elazığ pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Elazığ baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Elazığ Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Elazığ baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için elazığ pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel elazığ pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Elazığ baskılı pasta kutusu, elazığ baskılı pasta kutusu fiyatları, elazığ pasta kutuları, elazığ pasta kutusu fiyatları, elazığ pasta kutusu imalatı, elazığ baskılı pasta kutusu ve fiyatı, elazığ ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner