Elazığ Eko Termal Etiket

Elazığ Eko Termal Etiket | Elazığ Eko Termal Etiket Fiyatları | Elazığ Eko Termal Kağıt | Elazığ Termal Etiketler | Elazığ Eco Termal Etiket Nedir | Elazığ Top Termal Etiket | Elazığ Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Elazığ eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Elazığ eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için elazığ etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu elazığ etiket en elazığ ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Elazığ eko termal etiket fiyatları ve elazığ eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan elazığ eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Elazığ eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Elazığ termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Elazığ ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Elazığ etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Elazığ termal etiket, elazığ etiket elazığ , elazığ boş etiketelazığ eco etiket, elazığ etiket fiyatları, elazığ eko termal etiket, elazığ etiket, elazığ eco termal etiket fiyatları, elazığ sıra numarası etiketi, elazığ ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner