Elazığ Lamine Termal Etiket

Elazığ Lamine Termal Etiket | Elazığ Lamine Termal Etiket Fiyatları | Elazığ Lamine Termal Etiket Nedir | Elazığ Lamine Termal Barkod Etiketi | Elazığ Termal Etiketler | Elazığ Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Elazığ lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Elazığ lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Elazığ lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Elazığ lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen elazığ etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda elazığ termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer elazığ  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan elazığ  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Elazığ termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Elazığ lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Elazığ etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Elazığ lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Elazığ lamine termal etiket nedir? Lamine elazığ termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel elazığ lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Elazığ lamine etiket, elazığ termal etiket, elazığ top etiket, elazığ ribonsuz baskı, elazığ baskılı etiket, elazığ renkli termal etiket, elazığ lamine termal barkod etiketi, elazığ kuşe etiket, elazığ termal etiket boyutları, elazığ boş etiket, elazığ termal etiket fiyatları, elazığ lamine etiketler, elazığ eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner