Elazığ Polietilen Opak Etiket

Elazığ Polietilen Opak Etiket | Elazığ Opak Pe Polietilen Etiket | Elazığ Opak Polietilen Etiket | Elazığ Opak Etiket | Elazığ Opak Etiket Fiyatları | Elazığ Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Elazığ Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Elazığ opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Elazığ opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta elazığ opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir elazığ  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Elazığ opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Elazığ polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız elazığ barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Elazığ polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve elazığ opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Elazığ polietilen etiket, elazığ polietilen opak etiket, elazığ opak etiket fiyatları, elazığ opak etiket, elazığ opak polietilen (pe) etiket, elazığ sembol etiket, elazığ polietilen pe etiket, elazığ opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner