Elazığ Chromolux Etiket

Elazığ Chromolux Etiket | Elazığ Chromolux Etiket Nedir | Elazığ Chromolux Etiket Fiyatları | Elazığ Chromolux Etiket Baskı | Elazığ Kromolüks Etiket | Elazığ Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Elazığ Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Elazığ chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Elazığ chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan elazığ chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan elazığ kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı elazığ chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Elazığ chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Elazığ chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve elazığ  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Elazığ choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Elazığ choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel elazığ etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Elazığ etiket, elazığ etiket fiyatları, elazığ barkod etiket fiyatları, elazığ baskılı etiket fiyatları, elazığ barkod, elazığ rulo etiket fiyatları, elazığ barkod fiyatları, elazığ rulo etiket, elazığ yapışkanlı etiket, elazığ barkod sistemi, elazığ barkod okuyucu, elazığ barkod okuyucu fiyatları, elazığ koli etiketi, elazığ tekstil etiketi, elazığ saten etiket, elazığ metal etiket, elazığ mat pp etiket, elazığ mat pe etiket, elazığ etiket baskı, elazığ mat polietilen etiket, elazığ lazer etiket, elazığ boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner