Elazığ Mat Polipropilen Etiket

Elazığ Mat Polipropilen Etiket | Elazığ Pp Etiket | Elazığ Mat Etiket | Elazığ Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Elazığ Polipropilen Ürünler | Elazığ Sembol Barkod Etiket | Elazığ Mat Pp Etiket | Elazığ Barkod Sistemleri | Elazığ Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Elazığ mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Elazığ polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Elazığ pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Elazığ mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Elazığ at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Elazığ mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Elazığ mat pp etiket elazığ opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Elazığ mat etiket, elazığ opak pp, elazığ mat ppelazığ boş etiket, elazığ termal etiket fiyatları, elazığ şeffaf pp, elazığ mat polipropilen, elazığ etiket, etiket elazığ , ribon elazığ , karekod okuyucu elazığ , polipropilen, elazığ polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner