Elazığ Silvermat Etiket

Elazığ Silvermat Etiket | Elazığ Silvermat Etiket Fiyatları | Elazığ Silvermat Etiket Özellikleri | Elazığ Silvermat Etiket Yazıcı | Elazığ Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Elazığ Silver Mat Etiket | Elazığ Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Elazığ silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir elazığ etiket türüdür. Genellikle kitap ve elazığ barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Elazığ silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun elazığ etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan elazığ silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Elazığ silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Elazığ silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Elazığ silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Elazığ silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Elazığ silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Elazığ etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Elazığ silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Elazığ silvermat etiket, elazığ termal etiket, elazığ silver mat etiketler, elazığ mat etiketler, elazığ silver mat etiket fiyatları, elazığ etiket fiyatları, elazığ şeffaf etiket fiyatları, elazığ silver mat barkod etiketi, elazığ barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner