CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Elazığ Baskılı Pide Kutusu

Elazığ Baskılı Pide Kutusu | Elazığ Pide Kutusu Fiyatları |Elazığ Pide Kutusu  |Elazığ Pide Kutusu Ölçüleri | Elazığ Pide Kutusu İmalatı | Elazığ Hazır Pide Kutusu | Elazığ Pide Ve Lahmacun Kutusu | Elazığ Pide Kutuları | Elazığ Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, elazığ baklava kutusu, pizza kutusu,elazığ lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Elazığ baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Elazığ baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Elazığ baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Elazığ baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Elazığ pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı elazığ pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Elazığ baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Elazığ pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Elazığ baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için elazığ pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel elazığ pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Elazığ baskılı pide kutusu, elazığ pide kutusu fiyatları, elazığ pide kutusu imalatı, elazığ pide kutusu , elazığ baskılı pide kutusu fiyatları, elazığ baskılı ambalajlar, elazığ pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner