CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Elazığ Kolonyalı (Islak) Mendil

Elazığ Kolonyalı Mendil | Elazığ Islak Mendil Fiyatları | Elazığ Baskılı Kolanalı Mendil | Elazığ Kolanyalı Mendil Üreticileri | Elazığ Kolanyalı Mendil Baskı Makinası | Elazığ Baskılı Kolanyalı Mendil Fiyatları | Elazığ Kolanyalı Islak Mendil

islak mendil urun sayfasi2

Kafe, restoran, yemekhaneler, bar ve daha bir çok yerde hayatı kolaylaştıran bu hijyen ürünü birinci kalite sülfit ambalajlarda üretilmektedir. Elazığ kolonyalı mendiller güzel kokularını koruyan tela içermeyen bir tür havludur. Ambalajının kaliteli olması nedeniyle kullanıcının eline ulaşana kadar steril bir şekilde korunmaktadır. Sadece dışarıdaki mekanlarda değil kişisel hijyen konusunda da önemli bir yere sahiptir ıslak mendiller. Geniş müşteri kitlesine hitap eden ve tek kullanımlık ürünlerin en sık tercih edilenlerindendir.

 

Örnekler:

Maliyet açısından uygun oluşu ve kolay, pratik bir şekilde dezenfekte edilmesi özelliği ile fazla kullanılmaktadır. Üstelik tanıtım görevi de yaparlar. Şirket veya firmanıza özel olarak hazırladığınız tasarımı elazığ ıslak mendil üzerine flesko yöntemi kullanarak basıldığında iş yerlerinizi müşterilerinize en ucuz yolla tanıtmış olursunuz. Ambalajı açıldıktan sonra bile kokusunu uzun zaman koruyabilen baskılı ıslak elazığ mendil seçenekleri mevcuttur. Elazığ baskılı kolonyalı mendil üzerinde marka, adres, logo vb. bilgileriniz yer almaktadır.

Hem tanıtım açısından hem de tek kullanımlık "yırt kullan at" deyimi ile özdeşleşen ıslak mendilleri mutlaka denemelisiniz. Elazığ ıslak mendil fiyatları toplu bir şekilde aldığınızda daha uygun maliyetlere gelmektedir. Mendillerimiz de en çok 7 x 12 ölçüsü tercih edilmektedir. Parfüm ve kolonya özü ile hoş kokunun yanında temizlik açısından hayatımızda önemli yere sahip ıslak mendiller pratik kullanım ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik uygun fiyatlı ve kaliteli elazığ ıslak mendil hizmeti için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Elazığ kolonyalı mendil, elazığ kolonyalı mendil fiyatları, elazığ kolanyalı mendil üreticileri, elazığ ıslak mendil, elazığ baskılı kolonyalı mendil, elazığ ıslak mendil, elazığ ıslak mendil fiyatları, elazığ ambalajlı ıslak mendil, elazığ ıslak mendil fiyatları, elazığ ıslak mendil, elazığ ıslak  mendil, elazığ toptan ıslak mendil, elazığ tek kullanımlık ıslak mendil.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner