Elazığ Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Elazığ | Elazığ Mini Diş Seti | Elazığ Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Elazığ | Traş Seti | Elazığ Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Elazığ otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri elazığ ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  elazığ otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Elazığ otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Elazığ otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti elazığ  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları elazığ ve elazığ  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Elazığ traş seti, traş seti fiyatları elazığ , elazığ buklet traş seti, otel traş setleri elazığ , kutulu traş setleri, elazığ otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri elazığ , kutulu buklet traş seti elazığ .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner